Działka na sprzedaż Goleszów, Bażanowice, Pawła Stalmacha

2519.00 m²
150,00 zł/m2
DRG-GS-296
Oblicz ratę kredytu

377 850 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty DRG-GS-296
Powierzchnia 2 519,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, rekreacyjna, rzemieślniczo-budowlana
Standard
Wymiary działki 23x123x22x122 m

Opis nieruchomości

✨ Wyjątkowa działka budowlano-usługowa w Bażanowicach – przestrzeń z ogromnym potencjałem

Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 2 519 m², położona w Bażanowicach przy ul. P. Stalmacha. To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę komfortowej rezydencji lub domu jednorodzinnego, jak i dla inwestorów poszukujących gruntu o szerokich możliwościach zagospodarowania.

Dzięki korzystnym zapisom Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość daje wyjątkowo duże możliwości realizacji zarówno zabudowy mieszkaniowej, jak i nieuciążliwych usług.

???? Najważniejsze atuty nieruchomości

  • powierzchnia działki: 2 519 m²,
  • regularny, wydłużony kształt prostokąta,
  • szerokość frontu: ok. 23 m,
  • długość: ok. 122 m,
  • teren płaski,
  • bezpośredni dojazd drogą asfaltową,
  • media dostępne w granicach lub na działce,
  • atrakcyjna lokalizacja z szybkim dostępem do infrastruktury.

???? Przeznaczenie w MPZP – symbol G1MN

Działka przeznaczona jest pod:

  • zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą,