Działka na sprzedaż Goleszów, Bażanowice, Stalmacha

1798.00 m²
150,00 zł/m2
DRG-GS-295
Oblicz ratę kredytu

269 700 zł

Działka na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty DRG-GS-295
Powierzchnia 1 798,00 m²
Przeznaczenie działki budowlana, rzemieślniczo-budowlana
Standard
Wymiary działki 37,26x48,66x38,12x48,71 m

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w Bażanowicach – doskonała inwestycja z dużym potencjałem

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę niezabudowaną o powierzchni około 1 798 m², położoną w Bażanowicach przy ul. Stalmacha. To doskonała propozycja zarówno dla osób planujących budowę komfortowego domu jednorodzinnego, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości z możliwością prowadzenia działalności usługowej.

???? Najważniejsze atuty nieruchomości

  • powierzchnia działki: ok. 1 798 m²,
  • regularny kształt prostokąta,
  • szerokość frontu: ok. 38 m,
  • długość: ok. 49 m,
  • teren płaski, położony na lekkim wzniesieniu,
  • ogrodzenie od frontu,
  • bezpośredni dojazd drogą asfaltową,
  • możliwość podziału na dwie niezależne działki (minimalna powierzchnia 8 arów każda).

???? Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego

Działka oznaczona jest jako teren przeznaczony pod:

  • zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,
  • zabudowę zagrodową,
  • obiekty usługowe – zarówno wbudowane, jak i wolnostojące.